Rezerwacja +48 627316101

Kajaki lub rowery wodne

To dobry pomysł na spędzenie aktywnie słonecznego dnia w otoczeniu wody. Aby wypożyczyć sprzęt wodny najlepiej zajżeć na recepcję do hotelu lub w okresie wakacyjnym przy plaży koło hotelu.

Pola namiotowe

Na terenie hotelu znajdują się również pola namiotowe na których wieczorami można w bezpieczny sposób rozpalić grila. Naszymi nietuzinkowymi gośćmi w 2016 roku byli aktorzy serialu "Pierwsza Miłość". Zaraz obok hotelu przy zalewie zostały nakręcone sceny do odcinka 2364 i 2365.

Obiekty sportowe

Obiekty sportowe to miedzy innymi: dwa boiska do piłki nożnej, stadion, boisko do koszykówki, kort tenisowy,sala gimnastyczna, boisko do siatkówki plażowej i siłownia.

Piaszczyste plaże

Piaszczyste plaże nad zalewem których jest wiele to nie lada atrakcja dla osób szukających kąpieli słonecznych i wodnych. Gorący piasek i ciepła woda to przepis na udane wakacje.

Spacery nad wodą

Ścieżki wokół zalewu to dobra oferta dla osób chcących zaczerpnąć powietrza tutejszego mikroklimatu, duży obszar lasów sosnowych w sąsiedztwie wody dobrze wpływa na jego jakość.

Bilard

Klasyczna rozrywka podczas pobytu w hotelu.

Miejsca do grilowania

Grill nad wodą to dobra okazja aby spotkać się ze znajomymi i zrobić kilka zdjęć do albumu.

Windsurfing

Zalew w Kobylej Górze spełnia wymogi do uprawiania windsurfingu, można tutaj popływać na desce jak i zaliczyć kilka lekcji dla początkujących.