Rezerwacja +48 627316101

Kajaki i rowerki wodne

Kajaki lub rowerki wodne to dobry pomysł na spędzenie słonecznego dnia aktywnie w otoczeniu wody. Aby wypożyczyć sprzęt wodny najlepiej zajżeć na recepcję do Hotelu Nad Zalewem lub w okresie wakacyjnym przy plaży koło hotelu.

Pola namiotowe

Na terenie resortu znajdują się również pola namiotowe na których wieczorami można w bezpieczny sposób rozpalić grila. Naszymi nietuzinkowymi gośćmi w 2016 roku byli aktorzy serialu "Pierwsza Miłość". Zaraz obok hotelu przy zalewie zostały nakręcone sceny do odcinka 2364 i 2365.

Obiekty sportowe

Obiekty sportowe a miedzy innymi: dwa boiska do piłki nożnej, stadion, boisko do koszykówki, kort tenisowy,sala gimnastyczna, boisko do siatkówki plażowej i siłownia.

Piaszczyste plaże

Piaszczyste plaże nad zalewem których jest wiele to prawdziwy rarytas dla osób szukających kąpieli słonecznych i wodnych. Gorący piasek i ciepła woda nadaje uroku udanym wakacjom.

Spacery nad wodą

Ścieżki wokół zalewu to dobra oferta dla osób chcących zaczerpnąć powietrza tutejszego mikroklimatu, duży obszar lasów sosnowych w sąsiedztwie wody dobrze wpływa na jego jakość.

Bilard

Klasyczna rozrywka podczas pobytu w hotelu.

Miejsca do grilowania

Gril nad wodą to dobra okazja aby spotkać się ze znajomymi i zrobić fajne fotki do albumu. Pyszne smakołyki przyrządzone na ruszcie plus napoje z bombelkami idealnie wprowadzą luźną atmosferę, która dobrze wpłynie na całe towarzystwo.

Windsurfing

Zalew w Kobylej Górze spełnia wymogi do uprawiania windsurfingu, można tutaj popływać na desce jak i zaliczyć kilka lekcji dla początkujących. Podczas zlotu Serferów często zbiera się liczna widownia na tamie i ogląda mistrzów w akcji.

IMPREZY

SZKOLENIA

OFERTY

ORGANIZACJA TURNIEJÓW